ФБР розслідує три справи за фактом російських кібератак під час виборів у США

Reuters

Про це пише Reuters із посиланням на колишніх і діючих співробітників ФБР, знайомих із ситуацією.

Східноєвропейська філія ФБР у Піттсбурзі, що займається розслідуваннями злочинів у сфері кібербезпеки, вивчає причетність конкретних осіб до злому комп'ютерів Демократичної партії США. У своєму розслідуванні вони просунулися далі за всіх інших. Тим не менш, чиновники Міністерства юстиції у Вашингтоні вважають, що для винесення обвинувального вироку доказів поки недостатньо.

Детективи ФБР у Сан-Франциско намагаються ідентифікувати людей, що діяли під псевдонімом «Guccifer 2» - вони зламали електронну пошту і опублікували листування голови виборчого штабу Гілларі Клінтон Джона Подести. 

В електронних листах, зокрема, містилася інформація про фінансову діяльність «Фонду Клінтон». У той самий час агенти у Вашингтоні продовжують збір інформації, отриманої з перехоплених іноземних джерел та від інформаторів. 

Крім того, експерти перевіряють фінансові операції російських кампаній і приватних осіб, яких американські контррозвідники підозрюють у зв'язках з людьми з оточення і діловими партнерами президента США Дональда Трампа. 

Особливу увагу детективи також приділяють інвестиціям росіян у закордонні компанії, проведеним через посередників або підставні компанії. Новий помічник директора ФБР із кіберзлочинності Скотт Сміт не став коментувати дану інформацію. Він також відмовився говорити про те, на якій стадії нині перебувають розслідування. 

Раніше MediaSapiens писав про те, що російські хакери та ЗМІ провадять цілеспрямовану кампанію проти кандидата в президенти Франції Еммануеля Макрона (Emmanuel Macron).

comments powered by Disqus