Засновник Uber Тревіс Каланік подав у відставку

Kim Kyung-Hoon/Reuters, The New York Times

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на власні джерела в компанії. За їх словами, Тревіс Каланік був змушений піти зі свого посту під тиском інвесторів. Інвестори надіслали йому листа із заголовком «Просуваючи Uber вперед», в якому вимагали, аби він негайно пішов у відставку.

Після тривалих суперечок та дискусій, Тревіс Каланік погодився з вимогами, але він залишиться в раді директорів Uber. Хто очолить компанію поки невідомо.

Нагадаємо, минулого тижня глава Uber Тревіс Каланік вирішив взяти відпустку на невизначений термін. Водночас член ради директорів компанії, мільярдер Девід Бондерман був змушений піти з ради через скандал, пов’язаний із його висловлюванням про роль жінок в компанії, яке присутні розцінили як прояв сексизму.

Нагадаємо, сервіс замовлення таксі Uber звільнив більш ніж 20 людей після розслідування про домагання. Колишня працівниця Uber Сьюзан Фаулер розповіла в блозі про сексуальні домагання і сексизм у компанії. Зокрема, вона звинуватила керівництво в ігноруванні скарг жінок на домагання. Після скандальної публікації в Uber запустили два розслідування, в рамках яких і відбулися звільнення.

comments powered by Disqus