YouTube обмежить доступ до дитячих роликів, на які скаржитимуться глядачі

YOUTUBE: ANIMALS FOR KIDS

Про це пише ВВС.

Блокування такого контенту відбуватиметься після отримання скарг від глядачів.

Минулого тижня письменник Джеймс Бридл у своєму блозі наголосив, що ресурс YouTube заполонили дивні і непристойні відео, розраховані на дітей.

Виробники роликів активно використовують популярних персонажів на кшталт Свинки Пеппи для продукування насильницького чи сексуально забарвленого контенту. Це нова проблема, однак вона набагато значно серйозніша у дитячому сегменті YouTube.

Пан Бридл навів чимало прикладів відео, призначених для дітей, які, хоч і не можна назвати відкрито насильницькими чи такими, що містять сексуальний контент, однак усе одно є не підходящими для перегляду дітьми. Вони можуть викликати страх чи тривогу.

У багатьох використано популярних персонажів на зразок Людини-павука чи принцеси Ельзи. Ці відео отримують мільйони переглядів.

«Хтось чи щось, або поєднання людей і речей використовує YouTube, щоб систематично залякувати, травмувати дітей і чинити над ними наругу. Цей процес автоматизований і масштабний», – стверджує письменник.

У відповідь в YouTube заявили, що їх ресурс вже зараз не дозволяє таким відео заробляти на рекламі, якщо отримує на на них скарги. Це робить їхнє продукування менш привабливим. Тепер YouTube обіцяє обмежувати доступ за віком до таких відероликів, щоб їх не могли побачити люди молодші 18 років.

До команди модераторів відохостингу «входять батьки, які налаштовані на поліпшення наших додатків і хочуть усе зробити правильно».

Однак критики каналу твердять, що для вирішення цієї проблеми YouTube робить недостатньо. Адже багато таких відео і далі містять рекламні оголошення, бо глядачі не скаржаться на них.

Нагадаємо, нещодавно внаслідок змін до системи монетизації відео компанія YouTube також запровадила новий метод підбору реклами в роликах. Зокрема таким чином компанія припинить показувати рекламу на відео з екстремістським вмістом.

У жовтні YouTube змінив алгоритм показу пропонованих за пошуком відео після критики щодо фейкових роликів про стрілянину в Лас-Вегасі. Це сталося після того, як користувачі помітили, що першими їм пропонуються відео з теоріями змови, звинуваченнями на адресу влади США і фейковими новинами.

comments powered by Disqus