Як зав’язати краватку, як цілуватися й як завагітніти - Google розповіла про найпопулярніші запити

Google

З 2004 року кількість таких запитів від користувачів збільшилося більше ніж на 140%, порахували в компанії. «Більшість з цих запитів орієнтовані на те, щоб щось “полагодити” - лампочку, вікно, пральну машину або навіть унітаз. Фактично “Як полагодити…” з року в рік знаходиться в топі найпопулярніших запитів по всьому світу», - розповів редактор Google News Саймон Роджерс (Simon Rogers).

Побутові предмети та техніка, яку люди з різних країн найчастіше хочуть полагодити самостійно. Інфографіка створена на основі пошукових запитів у Google.

Компанія також запустила окремий сайт, присвячений аналітиці пошукових запитів «How to». Згідно з даними Google, у США користувачі найчастіше шукали інструкції про те, як полагодити двері, вікна, туалет, пральні машинки й холодильники. Водночас у Японії популярність таких запитів трохи інакша. Японських користувачів найбільше цікавить як полагодити вікна і вже потім інші предмети - двері, пральні машинки й туалети. Українці ж найбільше цікавляться тим, як полагодити пральну машинку, двері, вікна й туалети.

Загалом у світі топ-10 запитів, які починаються зі слів «How to», виглядає так:

  1. Як зав'язати краватку

  2. Як цілуватися

  3. Як завагітніти

  4. Як схуднути

  5. Як навчитися намалювати

  6. Як заробити грошей

  7. Як приготувати млинці

  8. Як написати супровідний лист

  9. Як зробити французький тост

  10. Як прибрати жир з живота

Раніше MediaSapiens пубілкував підбірку порад як ефективно гуглити й перевіряти інформацію. Зокрема про те, які пошукові оператори використовувати для того, аби отримати більш точні результати пошуку.

comments powered by Disqus