Вихід iPhone 8 можуть відкласти

http://osvita.mediasapiens.ua/content/news/019000-020000/pic_b861d4cf66967c4e4b555b37c1045952_19243.jpg

Про це заявив американський діловий журнал Fortune.

Як зазначає видання, експерт міжнародної аналітичної компанії KGI Securities Мін-Чі Куо опублікував заяву для інвесторів, в якій розповів про «найгірший сценарій», за яким компанії доведеться відкласти вихід нового iPhone.

Проблеми пов'язані з виробництвом екранів для нових смартфонів і можуть затримати вихід iPhone на два-три місяці, заявляють джерела в Apple.

Згідно з чутками, Apple працює над декількома версіями iPhone. Дві з них, iPhone 7s і iPhone 7s Plus, стануть просто новими модифікаціями смартфона минулого року. А ось iPhone 8 може стати інноваційним продуктом компанії. Основним нововведенням iPhone 8 повинен стати OLED-дисплей.

Apple представила iPhone 7 на презентації 7 вересня. Новий смартфон обладнаний зміненою кнопкою «додому», яка тепер стала чутливою до тиску. Крім того, iPhone 7 є водо - і пилонепроникним. У новому смартфоні Apple відсутній роз'єм для навушників. 

Раніше MediaSapiens писав про те, що в Apple несподівано впали продажі iPhone. У першому кварталі 2017 року Apple продала на 1% менше iPhone, ніж за такий же період торік.

Наприкінці квітня блогер Бенджамін Гескін з Латвії на своїй сторінці в Twitter опублікував знімки макетів iPhone 8.

comments powered by Disqus