В Китаї дівчина двічі повертала iPhone X в магазин, тому що він реагував на обличчя її колеги

scmp.com

Як повідомляє SCMP, коли збій з Face ID трапився вперше, власниця нового смартфону звернулася в службу підтримки Apple. Вона і її колега пішли в магазин Apple, де вони показали, що зі смартфоном виникла проблема. В магазині пояснили, що некоректна робота  Face ID могла виникнути через несправності в камері й повернули гроші.

Дівчина купила новий iPhone X, але виявилося, що й цей смартфон її колега може розблокувати. Вона знову повернула смартфон й наразі не відомо, чи буде вона купувати третій.

Раніше Wired писав про те, що технологія Face ID погано працює з обличчями близьких родичів, близнюків, дітей. 10-річний Аммар Шервані може розблоковувати iPhone своєї мами. А в'єтнамська компанія з кібербезпеки Bkav навчилась обманювати сканер обличчя за допомогою маски із силікону та форми, надрукованої на 3D-принтері.

Нагадаємо, після презентації iPhone X та технології сканування обличчя Face ID, вони стали популярною темою для жартів у мережі. Також під час презентації новинки в Театрі Стіва Джобса сканер на смартфоні спрацювавне одразу.

comments powered by Disqus