В Apple створили інструкцію для створення гарних фото на iPhone

iphone-mods.ru

Інструкцію створили у форматі коротких відеороликів, пише Platforma.

Вони показують, як краще знімати у різних умовах та жанрах: портрети, макрокадри, вертикальні панорами і рухомі об'єкти, не підсвічені спалахом об'єкти в темряві та інше.

Так, для зйомки портрета Apple рекомендувала використовувати спеціально призначений режим в поєднанні з ефектом глибини кадру. При цьому смартфон треба тримати вертикально, а фокус варто наводити на обличчя людини, доторкнувшись до нього на екрані гаджету.

В Apple також радять, як фотографувати під час «золотого часу» – коли сонце вже починає сідати, але ще досить яскраво й освітлення є особливо теплим. Для цього треба виконати три умови: прийти вчасно, встановити об’єкт так, щоб сонце світило на нього, а потім відрегулювати експозицію і зняти шедевр.

Макрокадри слід знімати з відстані до десяти сантиметрів від бажаного об'єкту. В цьому випадку також необхідно навести фокус на нього і відрегулювати експозицію кадру за допомогою повзунка.

 Відповідно до рекомендацій, вертикальна панорама знімається за допомогою режиму «Панорама». Смартфон при цьому треба тримати в горизонтальному положенні. Камеру слід вести знизу вверх. Як і при зйомці звичайної панорами, робити це потрібно повільно і без різких рухів в сторони. 

Для зйомки в темряві без спалаху Apple рекомендує знайти невелике джерело світла. Вибравши правильний ракурс, користувач повинен вказати смартфону точку фокусування і повзунком відрегулювати експозицію для досягнення потрібної яскравості кадру.

Рухомі об'єкти в компанії радять знімати в «ландшафтному» режимі за допомогою функції Burst mode. Для її активації необхідно затиснути кнопку камери і тримати до закінчення зйомки. Після цього iPhone сформує галерею знімків, з яких користувач зможе вибрати найбільш вдалі.

Крім того, на сайті компанії можна подивитись інструкції до інших видів зйомки.

До речі, нещодавно компанія HopperHQ проаналізувала більш ніж 1,2 мільйона фотографій в Instagram та склала звіт про фільтри, хештеги та оптимальний час для публікацій. 

comments powered by Disqus