Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів
Про це компанія розповіла в блозі.
Passport – це уніфікований метод авторизації в сервісах, яким потрібно надавати персональну інформацію. Юзери зможуть завантажити в сервіс свої дані й автоматично авторизуватися в різних додатках і на сайтах.
«Наше цифрове життя стає все ближчим і ближчим до реального світу, і відповідно зростає кількість послуг, які потребують інформації про вашу реальну особистість. Дотепер це означало, що ви маєте завантажувати ті самі скани документи знову і знову – для кожного нового додатка. Більше не треба!», – заявили в компанії.
Telegram також запевнила, що всі персональні дані будуть надійно захищені. Щоб забезпечити це, розробники використовують наскрізне шифрування.
«Для Telegram ці дані – випадковий набір символів. У нас немає доступу до інформації, що зберігається в вашому Passport. Коли ви обмінюєтеся інформацією, вона надсилається безпосередньо до одержувача», – заявили в компанії.
У Telegram також зазначили, що в майбутньому дані юзерів Passport будуть перенесені в децентралізоване хмарне сховище. Також компанія планує вдатися до сторонньої верифікації, тож деякі сайти в майбутньому не повинні будуть запитувати дані користувача, а просто зможуть покладатися на те, що його акаунт верифікований.
Встановити Passport можна в найновішій версії Telegram. Завантаживши документи, ви побачите свої дані в розділі Налаштування > Конфіденційність та безпека> Telegram Passport (на пристроях iOS: Налаштування> Telegram Passport).
Наразі можна скористатися Passport в платіжній системі ePayments.com. Месенджер запрошує платформи, які потребують введення персональних даних юзера, приєднати Passport до їхнньої системи безкоштовно.
Нагадаємо, вперше про те, що Telegram тестує подібний сервіс, стало відомо в травні.
Компанія Kantar TNS зробила дослідження аудиторії месенджера в Україні. Виявилося, що майже половина юзерів Telegram – це люди віком до 25 років.