Snapchat звинувачують в завищенні даних про кількість користувачів

Cnet

Ентоні Помпліано був звільнений з компанії лише через три тижні після працевлаштування через відмову розкривати секретні відомості свого колишнього роботодавця Facebook, який є головним конкурентом Snapchat. Про це повідомляє Variety.

Зараз кількість користувачів сервісу Snapchat оцінюється в 150 мільйонів осіб, проте за словами Помпліано, реальна кількість користувачів значно нижче. Через це та через вимоги розкрити внутрішню інформацію Facebook Ентоні Помпліано був звільнений через три тижні після початку роботи в компанії.

За словами адкоката Девіда Майклса (David Michaels), який представляє інтереси Помпліано, Snapchat стала перешкоджати його подальшому працевлаштуванню. В результаті чоловік подав на роботодавця до суду, вимагаючи накласти заборону на поширення наклепу, а також відшкодувати збитки. Крім того, він звернувся в арбітраж за фактом незаконного звільнення.

Представниця Snap Inc Мері Рітті (Mary Ritti) звинувачення відкинула, сказавщи, що це вигадки ображеного  співробітника.

Минулого року Bloomberg стало відомо про наміри Snapchat вийти на IPO (перший публічний продаж акцій) в березні 2017 року. За оцінками видання, це може стати найбільшим публічним розміщенням акцій серед ІТ-компаній з 2012 року. 

comments powered by Disqus