Samsung тимчасово призупиняє виробництво Galaxy Note 7

Mashable

Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap

За словами представника компанії, який побажав залишитися невідомим, компанія співпрацює з комісіями з безпеки з Південної Кореї і США. 

«Цей захід стосується і заводу Samsung у В'єтнамі, відповідального за міжнародні поставки (Galaxy Note 7)», заявив він.

Раніше повідомлялося, що компанія  припинила поставки Galaxy Note7 та закликала швидше обміняти ці смартфони через загрозу вибуху. Після цього в компанії випустили оновлення, що виключає перегрів Galaxy Note 7. Та, попри це, користувачі знову поскаржилися на проблеми з акумуляторами. 

Пізніше стало відомо, що вкористувач смартфона з нової партії отримав травми пальців через вибух Galaxy Note 7, постраждав також ноутбук, від якого заряджають пристрій. 9 жовтня стало відомо про самозаймання третього заміненого смартфона. 

Крім того, літак Delta Airlines рейсу DL138, який здійснював політ з Детройта в Амстердам, був змушений здійснити незаплановану посадку в Великобританії після того, як планшет Samsung загорівся і задимів салон літака.

Навесні MediaSapiens писав, що Samsung розробляє власну візуальну соціальну мережу Waffle, що може стати конкурентом Instagram. Waffle дозволить створювати спільні колажі, розміщувати  свої фото і додавати до них зображення та підписи.

comments powered by Disqus