Петицію проти нового дизайну Snapchat підписали понад 700 тисяч людей

THE DAILY BEAST
Наразі петицію «Приберіть останнє оновлення Snapchat», створену користувачем Nic Rumsey з Австралії, підписали понад 730 тисяч людей.
 
Як пише The Guardian, редизайн месенджера компанія запропонувала минулого тижня. Цими змінами Snapchat зокрема хотіла відділити медіа-контент від публікацій друзів користувачів.

Snapchat Stories —  відео та фотографії, якими діляться користувачі й які зникають через 24 години — тепер з'являються з окремими снепами та директ-повідомленнями.

«Велика кількість користувачів виявила, що оновлення не зробило додаток простішим у користуванні, а насправді зробило багато функцій складнішими. Це роздратувало користувачів, і багато хто вирішив використовувати додаток VPN, щоб повернутися до старого інтерфейсу Snapchat», — йдеться в петиції до Snap Inc.

Деякі користувачі Snapchat також скаржаться на те, що автоматичне оновлення додатка призводить до втрати деяких повідомлень або архівованих даних.

В розділі коментарів до петиції одна з підписанток зазначила: «Я підписую, тому що Snapchat — це мій улюблений додаток, я і мої друзі використовуємо його весь час. Я вважаю це оновленням незрозумілим і дитячим, і подумую більше не використовути його, поки оновлення лишатиметься активним».

Незважаючи на подібні відгуки, Snap Inc наразі не планує переглянути рішення про редизайн. «До таких значних оновлень, як це, треба трохи звикнути, але ми сподіваємося, що спільнота насолоджуватиметься ним, як тільки освоїться»,  — заявили в компанії.

Нагадаємо, улітку минулого року розробники додатку Snapchat випустили оновлення, що містило нові «креативні інструменти» для редагування публікацій: голосові фільтри та можливість додавати посилання.

comments powered by Disqus