Microsoft вперше за 13 років призначила президента компанії

nr2.com.ua

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

Компанія Microsoft 11 вересня оголосила про призначення генерального юрисконсульта Бреда Сміта президентом і головним директором з правових питань.

Як говориться в прес-релізі компанії, рішення вступає в силу негайно. Таким чином, у Microsoft вперше за 13 років з'явиться посада президента. Довгий час після реструктуризації Microsoft в 1981 році цей пост обіймав її засновник Білл Гейтс. 

У 1998 році його змінив Стів Балмер, який згодом протягом 14 років був головним виконавчим директором корпорації. Однак у 2002 році після того, як Річард Белуццо, який був президентом всього 14 місяців, пішов, Microsoft відмовилася від цієї посади. 

56-річний Бред Сміт працює в Microsoft з 2001 року. Нинішній CEO компанії Сатья Наделла розраховує, що в ролі президента він «зміцнить відносини компанії з зовнішнім світом і буде представляти її в очах суспільства». 

Як писав MediaSapiens, в Україні почав працювати онлайн-магазин електронних шкільних підручників, який представили компанія Microsoft спільно з Міністерством освіти.

Раніше повідомлялося, що корпорація Microsoft скоротить 2300 співробітників у Фінляндії. Таке рішення було прийнято у зв'язку з закриттям підрозділ в місті Сало, що перейшло до Microsoft після операції з Nokia.

comments powered by Disqus