Microsoft створила додаток для людей з вадами зору, який описуватиме для них світ навколо

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fcdn.vox-cdn.com%2Fthumbor%2Fd4cnAgtXSOqWxR5oZ8n9N6soC8A%3D%2F0x0%3A818x460%2F920x613%2Ffilters%3Afocal(344x165%3A474x295)%2Fcdn.vox-cdn.com%2Fuploads%2Fchorus_image%2Fimage%2F55673683%2FRWcG1k.0.jpeg&h=ATPLJiy_

Про це повідомляє The Verge. Щоб отримати потрібну інформацію, користувачеві слід навести камеру на об’єкт. Додаток може визначати вік та емоційний стан людини, а також впізнає тих, кого вже бачив. Seeing AI також розрізняє продукти та вироби, може читати та сканувати документи, розпізнає американську валюту. Всі доларові купюри мають однаковий розмір і колір, тому для людей зі слабким зором може бути важко їх розрізнити.

Застосунок використовує базу нейромереж для того, щоб  вивчати навколишній світ. За такою ж технологією працюють безпілотні автомобілі та дрони. Більшість основних функцій виконуються безпосередньо на пристрої і працюють без інтернету.

Сакиб Шайк (Saqib Shaikh), технічний керівник Seeing AI,  зазначив, що додаток не лише використовує технологію оптичного розпізнавання, а й направляє користувача - вказує, куди повернути камеру, щоб потрібний об’єкт потрапив у кадр.

Головна відмінність застосунку від своїх конкурентів полягає у швидкості нейромереж. Наразі Seeing AI доступний для користувачів техніки Apple.

До цього Microsoft експериментувала із запровадженням штучного інтелекту в текстовий процесор Word. Він покликаний виправляти помилки в тексті й давати рекомендації щодо покращення стилістики тексту. 

comments powered by Disqus