Компанія WhatsApp запустила окремий додаток для бізнесу

tech4d.it
Про це йдеться в офіційному блозі компанії.
 
«Люди в усьому світі використовують WhatsApp, щоб підтримувати зв'язок із малими бізнесами, які їх цікавлять: чи це онлайн-магазин одягу в Одесі, чи майстерня з ремонту автомобілів у Хмельницькому. Не зважаючи на те, що WhatsApp був створений для людей, ми прагнемо вдосконалити додаток для бізнесів, за допомогою простіших інструментів для спілкування з клієнтами, відокремлення особистих і робочих повідомлень, а також створення офіційного профілю бізнесу», — повідомила компанія.

Новий додаток зокрема дозволить маркувати ваш профіль як бізнес-акаунт, а також запровадити миттєві відповіді на найчастіші запитання клієнтів, вітальні повідомлення, і фрази, які сповістять, що ви зайняті.

Крім того, WhatsApp Business надаватиме статистику повідомлень: наприклад, кількість прочитаних. Функція WhatsApp Web дозволить надсилати та отримувати повідомлення WhatsApp Business безпосередньо з комп'ютера.

Звичайні користувачі зможуть продовжувати користуватися WhatsApp як завжди — не потрібно завантажувати ніяких інших додатків. Окрім того, люди будуть мати повний контроль над повідомленнями, які вони отримують, блокувати будь-який номер, в тому числі бізнесу, чи позначати повідомлення як спам.

Компанія зазначає, що згідно дослідження Morning Consult, в Індії та Бразилії більше 80% малих бізнесів використовують WhatsApp, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами та розвивати свою справу.

Наразі WhatsApp Business можна безкоштовно завантажити з Google Play Market в Індонезії, Італії, Мексиці, Великій Британії та Сполучених Штатах. У наступні тижні додаток буде доступним у всьому світі. 

Нагадаємо, раніше MediaSapiens повідомляв, що з 1 січня 2018 року месенджер WhatsApp недоступний на телефонах з операційною системою Windows Phone 8.0 (та давніших версіях Windows), BlackBerry OS і BlackBerry 10. 

У липні 2017 року месенджер WhatsApp, який належить компанії Facebook, повідомив про те, що його щоденна активна аудиторія перевищила 1 мільярд осіб.

comments powered by Disqus