Кількість скарг на здуття батарей у iPhone 8 Plus зростає

Apple поки не береться з упевненістю заявити про те, що проблема з пристроями є масштабною, пише BBC. В офіційній заяві компанія зазначила, що їй відомо про скраги та що вона розслідує можливі причини несправності смартфонів.

Сем Джаффе (Sam Jaffe), експерт компанії Cairn Energy Research Advisors, пояснив, що здуття батарей зазвичай виникає наприкінці їх робочого циклу й те, що така проблеми виникла у нових пристроях, є тривожною ознакою. Водночас сайт MacRumours, який належить Apple і який одним з перших повідомив про дефекти iPhone 8 Plus, звертає увагу на те, що смартфонів було виготовлено досить багато і серед них так чи інакше буде невеликий відсоток несправних чи пошкоджених гаджетів.

«Проблеми з Apple повторюють досвід компанії Samsung з її смартфоном Galaxy Note 7, який був випущений минулого року. Через проблеми з батареєю Samsung довелося відкликати сотні пристроїв», - зазначає BBC.

Як писав MediaSapiens, перший випадок здуття батареї в смартфоні iPhone 8 Plus був зафіксований на Тайвані. Згодом про схожу проблему повідомив користувач з Японії.  Продажі нового смартфона від Apple почалися 22 вересня.

comments powered by Disqus