Ілон Маск: Марк Цукерберг має «обмежене розуміння» штучного інтелекту

https://pi.tedcdn.com/r/pe.tedcdn.com/images/ted/2534551796ee0a2638b462ce82e33b65091b1d42_1600x1200.jpg?w=1200

Про це повідомляє Reuters. «Говорив на цю тему (штучного інтелекту - MS.)  з Марком. Він має обмежене розуміння предмету розмови» , - написав Ілон Маск у Twitter.

 Суперечка між двома відомими преставниками Кремнієвої Долини розгорнулася після того, як канадсько-американський  винахідник і підприємець Ілон Маск (Elon Musk)назвав штучний інтелект (artificial intelligence, AI) найбільшим ризиком, з яким у майбутньому людству доведеться мати справу. На  його думку, розвиток AI відбувається швидко і безконтрольно, тому уряду необхідно почати регулювати розробку цієї технології.  Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg)прокоментував слова Маска під час трансляції на Facebook і  зазначив, що позиція засновника  Tesla та SpaceX є «безвідповідальною» :

«Я не розумію людей, які є песимістами і намагаються роздувати сценарії кінця світу. Це справді негативний підхід і у певному сенсі це досить безвідповідально».

Він також додав, що оптимістично налаштований щодо штучного інтелекту і вважає, що у найближчі п'ять-десять років  він значно покращить якість людського життя.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що компанія Microsoftрозробила додатокSeeing AI, який за допомогою штучного інтелекту розповідає людям з вадами зору про навколишній світ. Застосунок може розпізнавати людей, об’єкти, читати та сканувати документи. Також штучний інтелект навчили створювати власні картини й розпізнавати суїцидальні пости у Facebook.

comments powered by Disqus