Google звинуватила Uber у крадіжці технологій безпілотного автомобіля

Ентоні Левандовскі, BBC

Компанія Waymo (пов'язаний з Google підрозділ з розробки безпілотного автомобіля) подала у федеральний суд Сан-Франциско позов до Otto (дочірньої компанії Uber). Waymo звинувачує Otto в крадіжці 14 000 файлів, що містять конфіденційні документи та оригінальні розробки.

Про це повідомляє російська служба BBC

Мова, зокрема, йде про сенсорну систему безпілотного автомобіля. 

За версією позивача, дані викрав Ентоні Левандовскі, який був одним з керівників проекту безпілотного автомобіля в Google, а потім став засновником компанії Otto. 

«Ми вважаємо, що ці дії були заздалегідь сплановані», - йдеться у заяві Waymo. У компанії вважають, що вкрадені дані дозволили конкурентам у найкоротший термін розробити сенсорну систему автомобіля. 

За даними Reuters, Waymo вимагає заборонити Uber використовувати технології, через які виникли звинувачення, а також компенсувати заподіяну шкоду (сума якої не розголошується). 

«Ми сприймаємо звинувачення, висунуті на адресу співробітників Otto і Uber серйозно і ретельно вивчимо ситуацію», - йдеться в коментарі Uber. 

Нагадуємо, що нещодавно Google виграла суперечку за домен google.com. Арбітражний форум ADR вирішив позбавити росіянина Віталія Попова прав на нього. 

comments powered by Disqus