Google збудує надсучасну штаб-квартиру відкритою для відвідувачів

Platforma

Тепер в Google можуть приступати до роботи, пише Platforma

За задумом архітекторів, нова штаб-квартира буде створена з урахуванням максимальної енергоефективності і доступності для кожного. Головна будівля кампусу планується заввишки всього 33 метри, але загальна робоча площа становитиме 55 000 квадратних метрів. Ще близько 1 000 квадратних метрів виділять на торгівлю або ресторани. Це важливо і тому, що доступ до штаб-квартири Google буде вільним для відвідувачів. Кожен зможе побувати всередині центральної будівлі, а також відвідати різноманітні семінари чи виставки сучасних технологій.

Будівлю практично повністю покриють склом, тож за задумом приміщення мають бути дуже світлими. Заради екологічності в підвалах штаб-квартири встановлять величезні цистерни, які зможуть зібрати для подальшого використання до 2,3 млн літрів дощової води, а в стелю будівлі вмонтують сонячні панелі для накопичення енергії.

«Насправді ми починали проектування зсередини назовні. Ще з самого початку думали про те, як зробити простір дуже гнучким і обійтися без великої кількості стін», – говорить топ-менеджер Google Джон Айго.

Починати будівництво в Google планують вже влітку, а завершити – до кінця 2019 року.

Нагадуємо, нещодавно завершилось будівництво резиденції іншого технологічного гіганта – компанії Apple.

comments powered by Disqus