Google представила Android O і «полегшену» версію операційної системи

N+1

Про це пише N+1.

В Android O змінилася структура основного меню налаштувань, змінилася «шторка» з налаштуваннями швидкого доступу, з'явилася можливість повторення повідомлень (наприклад, показати ще раз пізніше), а самі повідомлення тепер можна прив'язати на екрані до іконці програми. Одним з найбільш примітних змін став режим «картинка в картинці». Android O підтримує автозаповнення форм вводу логіна і пароля в додатках (функція, аналогічна Google Chrome), також з'явилося інтелектуальне виділення тексту — наприклад, операційна система самостійно може визначити, що при подвійному натисканні на екран потрібно виділити вcю адресу, а не тільки одне слово або число. 

Бета-версія Android O вже доступна для завантаження, а офіційний реліз операційної системи заплановано на третій квартал цього року. 

Крім того, Google представила також Android Go – «полегшену» версію операційної системи, призначену для слабких смартфонів. У складі Android Go присутні оптимізовані версії популярних програм, у тому числі YouTube Go.

Раніше MediaSapiens писав про те, що сервіс Google.Translate почав використовувати технологію нейронного перекладу при перекладі між англійською та українською мовами. Технологія нейронного машинного перекладу значно краща, ніж попередня, оскільки обробляються цілі речення, в той час як раніше - окремі фрази або частини речення. Що робить переклади більш точним і ближчим до природної людської мови. 

comments powered by Disqus