Facebook, Apple та Disney увійшли до рейтингу найулюбленіших брендів у 2017 році

paraiba

Дослідники проаналізували більше 367 мільйонів позитивних згадок про бренди в Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr. При цьому в аналізі розділяли поняття «подобається» і «люблю», які відображалися в постах користувачів - для цього компанія використовує власну методику. У підсумку, топ-10 брендів згідно з рейтингом NetBase, виглядають так:

 

Серед лідерів рейтингу виділяється компанія Disney - усі інші компанії, які увійшли в десятку, це технологічні та онлайн-компанії, відзначає Cnet. При цьому порівняно низькі позиції зайняли компанії, які виробляють напої та продукти харчування. Серед цієї групи брендів найулюбленішими виявилися McDonalds (12 місце) та Starbucks (23 місце). В категорії автомобілів бренд Ford випередив Tesla - 19 і 28 місця відповідно. Серед брендів мас-маркету лідерами виявилися Zara (13 місце) та Nike (15 місце).

Дослідники також відзначили, що 83 відсотки найпопулярніших брендів походять з трьох країн: Сполучених Штатів, на які припадають 63% брендів, Японії - 12%, та Німеччини - 8%.  

Нагадаємо, на початку цього року Google випередив Apple та став найдорожчим брендом у світі. Його вартість оцінюється в $ 109 млн. Минулого року за оцінками Interbrand Corp.  найдорожчими брендами були Apple ($179,1 млрд.), Google ($133,3 млрд.) та Coca-Cola ($73,1 млрд).

comments powered by Disqus