Двоє користувачів поскаржилися на здуття батарей у iPhone 8 Plus та відшарування екрану

cnbetacdn.com

Користувачка з міста Тайчжун розповіла, що на п’ятий день після покупки смартфона у ньому з’явився дефект. Жінка поставила телефон на зарядку й в ньому здулась батарея, а екран відділився від корпуса. При цьому користувачка зазначила, що користувалась оригінальним пристроєм для підзарядки смартфона.

 

Дефект в iPhone 8 Plus, який з'явився під час зарядки пристрою. Джерело:  The Next Web.

Схожий випадок трапився й в Японії: покупець відкрив коробку зі смартфоном і побачив, що екран у пристрою відшарувався від корпуса.

 

Смартфон «здувся» в упаковці ще до того, як ним почали користуватись. Джерело: Twitter.

Як повідомляє Mashable, продажі нового смартфона від Apple почалися 22 вересня й на цей момент зафіксовано лише два дефектних пристрої. «Поки рано говорити про те, що проблема є масовою», - підкреслює видання. Також на смартфонах не було видно слідів вибуху чи займання. За даними The Newxt Web, iPhone користувачки з Тайваню був направлений на аналіз спеціалістів з Apple.  Представники компанії інциденти поки не коментували, однак ініціювали їх розслідування.

Як писав MediaSapiens, компанія Samsung була змушена призупинити випуск своїх флагманських смартфонів Galaxy Note 7 після повідомлень про те, що деякі з пристроїв загораються під час використання. За даними The Wall Street Journal, причиною були нестандартні розміри батарей пристроїв.

Також раніше був зафіксований випадок вибуху навушників на борту літака. У доповіді про інцидент виробника навушників не назвали, але повідомили, що ймовірною причиною вибуху була проблема з літій-іонними акумуляторними батареями.

comments powered by Disqus