Через Google Диск можна буде зробити резервну копію всього комп'ютера

Guides Alphabetically

Таким чином, перенести на Google Диск можна буде вміст всього жорсткого диска, за умови, що користувач матиме достатньо місця на хмарному сервісі зберігання даних. Кожному користувачеві безкоштовно надається 15 ГБ для зберігання даних в Gmail, Google Фото та на Google Диску. Збільшити розмір Google Диску можна, придбавши спеціальну ліцензію.

Функція резервного копіювання стане доступною 28 червня після виходу нової програми Backup and Sync, яке є останньою версією Google Диска для Mac / ПК. Нова функція орієнтована в першу чергу на корпоративних користувачів Google Диска, які збільшують його обсяги через платні підписки. Як зазначає the Verge, про подібний функціонал давно просили користувачі файлообмінника  Dropbox, а отже компанія Google діяла на випередження конкурента.

Нагадаємо, раніше компанія Google вирішила об'єднати свої хмарні сервіси під брендом Google Cloud. До нього увійшли сервіси Google Документи, Gmail, Презентації та Таблиці, а також Google Maps for Work, Google Cloud Platform, Google Search for Work і Chromebooks. Так компанія вирішила підкреслити, що вона пропонує «найкращі послуги, засновані на хмарних обчисленнях».

comments powered by Disqus