Автор сексистського маніфесту, якого звільнили з Google, подає на компанію до суду

NY Daily News

У позові Google звинувачують в тому, що компанія не змогла захистити своїх працівників від дискримінації на робочому місці за кольором шкіри і політичними поглядами, повідомляє Reuters. Мова йде про білих чоловіків, які дотримуються консервативних поглядів й підтримують президента США Дональда Трампа.  

Окрім того, у позові стверджується існування таємного «чорного списку» консервативно налаштованих медійних персон, яким заборонено з’являтися в офісах компанії.

Позивачі хочуть, аби суд зобов’язав Google припинити дискримінацію й виплатити постраждалим компенсації. Розмір виплат в позові не вказано.

Компанія Google випустила офіційну відповідь на позов, заявивши, що з нетерпінням чекає на судовий процес.

Девід Гудман був звільнений з Google в грудні 2016 року після конфлікту з одним із колег, який сповідував іслам. Джеймс Деймор був звільнений у серпні 2017 року після того, як написав і поширив серед колег маніфест, в якому він стверджував існування «біологічних та психологічних відмінностей» між жінками та чоловіками, через що жінки менше працюють в ІТ-індустрії. Він також виступив за закриття програми з навчання жінок та скасування політики «різноманітності» в компанії. Генеральний директор компанії Сундара Пічаї визнав його дії порушенням Кодексу поведінки співробітника Google.

comments powered by Disqus