Apple випустила операційні системи iOS 10 і watchOS 3

9to5mac.com

iOS 10 підтримує iPod touch 6-го покоління, всі моделі iPhone, починаючи з iPhone 5, і всі моделі iPad, починаючи з iPad mini 2 і iPad 4-го покоління.

 

Головні нові функції iOS 10 - інтеграція Siri зі сторонніми додатками, iMessage з вбудованим магазином додатків і стікерами, а також повністю перероблені Apple Music і екран блокування.

Система watchOS підтримується всіма поколіннями і моделями Apple Watch.  Компанія Apple повідомляє, що нова система помітно прискорює роботу «розумних годинників» з тими додатками, які користувач запускає найчастіше. Крім того, в watchOS 3 з'явилася функція медитації і безліч нових циферблатів.

Втім, невдовзі після того, як оновлення стали доступними, багато користувачів iPhone почали скаржитися на iOS 10 - після оновлення смартфони виходили з ладу. Apple вибачилася за «невеликі складнощі» та порекомендувала завантажувати оновлення не через Wi-Fi, а підключивши смартфон до комп'ютера.

Нещодавно технологічний гігант Apple провів презентацію своїх нових продуктів. Головні новинки цього року: новий водонепроникний «розумний годинник» Apple Watch 2 і смартфон iPhone 7 та навушники AirPods.

Також MediaSapiens писав про виявлення дефектів у безпеці операційної системи для iPhone. Недоліки iOS дозволяли встановлювати шпигунські програми на ґаджет. 

comments powered by Disqus