Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture

appleinsider.com

Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Texture дозволяє користувачам оформити щомісячну підписку на найрізноманітніші журнали за 9,99 доларів. Таким чином клієнти компанії можуть читати з ґаджетів видання National Geographic, Vanity Fair, GQ, Esquire, Forbes, The New Yorker, Cosmopolitan, Forbes та інші. Перший тиждень користування додатком – безкоштовний.

Next Issue Media є спільним підприємством холдингів Condé Nast, Hearst Magazines, Meredith Corporation, News Corp, Rogers Media і Time Inc.

Сума угоди Next Issue Media з Apple не розголошується. Видання Gizmodo припускає, що це щонайменше 50 мільйонів доларів.

«Ми раді, що Texture приєднається до Apple разом із її вражаючим каталогом журналів від багатьох провідних світових видавців, – коментує Едді К'ю (Eddy Cue), старший віце-президент Apple з програмного інтернет-забезпечення та інтернет-послуг. – Ми підтримуємо якісну журналістику з надійними джерелами інформації і надамо можливість журналам продовжувати створювати прекрасно оформлені та цікаві для користувачів матеріали».

Гендиректор Next Issue Media Джон Лаглін (John Loughlin) заявив, що власники не уяляють «кращого дому та майбутнього для  Texture, ніж Apple».

Сервіс Texture виник у 2010 році і швидко став одним із провідних у цій сфері. У 2016 році редакційна команда AppStore Texture включила сервіс у перелік  найбільш інноваційних сервісів для користувачів iOS.

Нагадаємо, наприкінці минулого року американська компанія Apple купила  британський музичний додаток для розпізнавання музики Shazam. ЗМІ повіломляють, що сума угоди склала 400 мільйонів доларів.

Крім того, торік Apple придбала ізраїльський проект по розпізнаванню облич RealFace.

comments powered by Disqus