Apple, Amazon і Microsoft приєднались до Google в боротьбі проти ФБР

ittrend.am

Apple, Microsoft, Amazon і Cisco написали листа на підтримку Google, в якому вони висловлюють свою згоду з позицією корпорації, пише Platforma.

Це сталося після того, як суд штату Пенсильванія постановив, що Google має передавати електронні листи, що зберігаються на серверах за кордоном, у відповідь на запит ФБР.

Раніше в Google вже заявили, що будуть боротися із наказом. В заяві компанії пишуть: «Коли за ордером шукають зміст електронних листів з іноземних дата центрів, це означає, що вторгнення в приватне життя відбувається за межами США. В місці, де зберігаються приватні повідомлення клієнтів і там, де їх можна дістати і скопіювати на користь правоохоронних органів, але без згоди клієнта». 

При цьому Apple, Microsoft, Amazon і Cisco, власне, не мають стосунку до справи і не брали участь в суді. Однак це частина глобальної суперечки влади і інтернет-компаній щодо права користувачів на приватність. Компанії вважають, що люди мають право зберігати власні дані в секреті, тоді як спецслужби наполягають, що доступ до листів та інших комунікацій людей допоможе національній безпеці.

Раніше MediaSapiens писав про те, що Федеральне бюро розслідувань США готується провести масштабне розслідування, аби виявити інформаторів проекту WikiLeaks, які злили дані щодо програм Центрального розвідувального управління.

comments powered by Disqus