Анкету 18-річного Стіва Джобса планують продати за $50 тисяч

GETTY/RR AUCTION

Як повідомляє BBC, він заповнив її у 1973 році – за три роки до того, як заснував Apple.

Документ на одну сторінку, який містить орфографічні помилки, показує захоплення майбутнього мільярдера технологіями, якому на той момент було 18 років.

Стів Джобс у анкеті назвав себе «техніком електроніки або інженером-конструктором» і поставив «так» у графі «володіння комп'ютером». Він написав своє ім'я як «Стівен Джобс», а замість домашньої адреси написав «Дивіться коледж». Також кандидат на роботу вказав, що відвідував школу в м.Портленді, штат Орегон. Джобс також написав «так» у графі «водійські права», але на запитання, чи має він доступ до автомобіля, вказав що «можливо, але взагалі-то, ні». Біля графи, де треба вказати номер телефону, підприємець, який згодом створить iPhone, написав «ні».

Невідомо, чи отримав Стів Джобс пропозицію роботи після заповнення цієї анкети.

Аукціон, де анкету виставлять на продаж, відбудеться в американському Бостоні 8-15 березня.

На ньому запропонують придбати ще кілька лотів, пов'язаних із засновником Apple. Це зокрема технічне керівництво з Mac OS X у вигляді зошита, зшитого спіралями з підписом Стіва Джобса (вартістю 25 тис. доларів) та підписану вирізку з газети з фотографією Джобса та заголовком «Новий, швидший iPhone буде продаватися за 199 доларів» (вартістю 15 тис. доларів).

Крім того, на аукціоні продадуть речі, пов'язані з музикантами Джоном Ленноном та Йоко Оно, Бобом Марлі та The Wailers, Джимі Хендріксом та Емі Вайнгаус.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо, що старовинна фотографія, яку американський адвокат придбав на блошиному ринку за 10 доларів, може виявитися рідкісним зображенням відомого злочинця Біллі Кіда і коштувати мільйони.

comments powered by Disqus