Amazon запатентувала дзеркало для віртуальної примірки одягу

Amazon / US Patent and Trademark Office

Про це пише видання GeekWire.

Винайдений пристрій матиме систему камер, проекторів, дисплеїв, дзеркал та світла, які можуть додавати кілька шарів пікселів до рухомого зображення людини в режимі реального часу. Тож завдяки дзеркалу Amazon користувач зможе приміряти на своє відображення віртуальні предмети одягу й побачити, як вони виглядатимуть саме на його фігурі.

Датчики відстеження обличчя та складне програмне забезпечення керуватимуть дисплеєм таким чином, що людина зможе бачили зображення себе з будь-якого кута.

Також передбачається, що дзеркало зможе показувати користувачу різні варіанти бекграунду. Тож він матиме можливість побачити, як його вбрання виглядає в різних місцях: на пляжі, в музеї, у клубі.

Минулого жовтня Amazon придбала американську компанію Body Labs, програмне забезпечення якої з-поміж іншого дозволяє створювати точні 3-D моделі людського тіла в русі й «приміряти» на них одяг. TechCrunch оцінив ціну угоди в діапазоні від 50 до 70 мільйонів доларів.

Наразі невідомо, коли планується запустити в виробництво новий пристрій. Однак GeekWire зазначає, що випуск таких дзеркал став би логічним кроком після презентації Amazon Echo Look — «розумної ручної камери», яка радить користувачу, що вдягнути. Цей пристрій на основі технології машинного навчання компанія випустила в квітні й він коштує 200 доларів.

Нагадаємо, у липні Amazon оголосила про запуск соціальної мережі під назвою Spark. Як і слід було очікувати, вона орієнтована на придбання користувачами товарів в інтернет-магазині компанії.

comments powered by Disqus