Amazon працює над месенджером під назвою Anytime - ЗМІ

Footwear News

Про це повідомляє The Verge з посиланням на звіт AFTV News. Гігант роздрібної торгівлі почав досліджувати, яких функцій та сервісів бракує користувачам. Так з’явилася ідея створення Anytime, який даватиме користувачам можливість обмінюватися повідомлення, голосовими дзвінками та відео й водночас здійснювати покупки на Amazon. Також користувачі зможуть створювати GIF-зображення та грати в ігри в цьому додатку.

Очікується, що додаток буде захищеним, використовуватиме наскрізне шифрування й працюватиме на різних десктопних та мобільних пристроях.

Раніше Amazon оголосив про запуск Chime - додатка для здійснення конференц-дзвінків. Також оновлення були проведені для пристроїв, які використовують помічник Alexa. Вони отримали функції голосового керування, за допомогою яких користувачі зможуть керувати дзвінками та надсилати повідомлення. «Схоже, що розробка Anytime є логічним наступним кроком для Amazon», - зазначає The Verge. Компанія Amazon поки не прокоментувала інформацію щодо запуску власного месенджера. 

Нещодавнє дослідження компанії AdPro показало, що 75% підлітків готові відмовитися від функції дзвінків заради месенджерів. До топ-15 додатків, які українці (18-45 років) завантажують на смартфони, входять три месенджери: Viber мають на своїх телефонах 95% користувачів, Skype – 37%, а Facebook Messenger – 27%. 

comments powered by Disqus