Шість рекламних кампаній до Міжнародного дня жінок, які варто подивитися
Низка світових брендів підкреслює рівність прав жінок та чоловіків і заперечує гендерні стереотипи.
Як зацікавити аудиторію гендерною тематикою? Поради шістьох редакторок
Про способи «виходу зі своєї бульбашки» і популяризацію гендерної теми розповідають редакторки гендерно чутливих сайтів.
Медіа спробують піти із Facebook та знову зосередяться на текстах, — Reuters Institute
Дослідницький центр Reuters Institute склав прогнози щодо майбутнього медіа і технологій у 2018 році. Серед них — нова хвиля проектів із фактчекінгу, зменшення трафіку із Фейсбуку (і спроба частини видань піти звідти), зменшення фокусу на відеоформатах і реєстрація читачів на сайтах.
Guilty pleasure: у чому ризики проходження розважальних тестів
На перший погляд онлайн-тести є саме тим, чим здаються, — формою розважального контенту, який потішить аудиторію. Однак за безневинними тестами, на кшталт «Дізнайтеся, який ви персонаж із “Гри престолів”», може ховатися розрахунок.
П’ять безкоштовних програм для ведення проектів — чи допоможуть вони впорядкувати робочий безлад
Todoist, Slack, Trello, GanttProject та Asana — про ці програми для ведення проектів ітиметься в нашому огляді.
В Україні дуже мало експериментували з передплатою онлайн-видань — керівниця проекту «Накипіло»
Про проблеми незалежних видань та плани монетизації контенту - в інтерв'ю із керівницею та співзасновницею проекту «Накипіло» Наталею Курдюковою.
«Кишенькові», «диванні», «весільні» й «телевізійні» експерти. А де ж шукати якісних?
Сьомого лютого відбулася публічна дискусія «Експерти в медіа та професійні стандарти журналістики: кого запрошувати і як титрувати?», під час якої члени Незалежної медійної ради та зацікавлені представники медійної спільноти обговорили особливості залучення експертів у ЗМІ.
Чотири рецепти дослідження фейків за допомогою онлайн-інструментів
Як відстежити траєкторію поширення фейкових новин у Facebook та перевірити, наскільки ефективна робота фактчекінгових проектів — дослідники з американської мережі Public Data Lab пропонують для цього скористатися такими онлайн-інструментами, як CrowdTangle, Google News Search та Gephi.
Новий рік — нові можливості. Огляд стипендій, грантів та конкурсів для журналістів
Онлайн-курс зі створення ботів, саміт для фактчекерів у Римі, стипендія на участь у конференції Future News Worldwide 2018 та інші можливості для медійників.
Чому безпека наших смартфонів пов’язана з «тоталітарним підходом» в ІТ
Яка операційна система для мобільних пристроїв безпечніша, наскільки українці обізнані з кіберзагрозами і які найпростіші дії допоможуть врятувати ваш смартфон від зловмисників — розповідає спеціаліст з інформаційної безпеки Володимир Стиран.

Автори

К
С