Google закрила лазівку для обходу інтернет-цензури
Компанія Google заборонила використовувати свою мережу як проксі, чим закрила лазівку, за допомогою якої сайти могли обходити інтернет-цензуру.
Уряд Австралії звинуватив російських хакерів у низці кібератак
Федеральний уряд Австралії заявив про причетність Росії до низки кібератак проти сотень австралійських компаній, які відбулися торік.
Британський медіарегулятор розпочав сім розслідувань щодо Russia Today
Британський медіа регулятор Ofcom розпочав розслідування проти російської державної мережі телеканалів Russia Today (RT), яку підозрюють у порушенні принципу неупередженості.
Дві радіоведучі BBC провели програму голяка
Кет Гарборн (Kat Harbourne) і Дженні Ейлс (Jenny Eells) провели програму на BBC Radio Sheffield оголеними: таким чином вони вирішили перевірити, як це вплине на дискусію про зовнішній вигляд в ефірі.
Facebook, Microsoft та інші компанії домовилися разом протидіяти кібератакам
34 глобальні технологічні компанії та організації домовилися спільно протидіяти кібератакам та зобов'язалися не допомагати урядам їх чинити.
Роскомнагляд може заблокувати Facebook цього року
Очільник російського регулятора Роскомнагляд Олександр Жаров заявив, що соцмережа Facebook може бути заблокована в Росії цього року.
Глава поліції Словаччини йде в відставку через протести після вбивства журналіста
Очільник поліції Словаччини Тібор Гаспар (Tibor Gaspar) погодився піти в відставку, якої від нього вимагали десятки тисяч громадян через те, що вбивство журналіста Яна Кучака (Jan Kuciak) досі не розслідуване.
27 квітня – День відкритих дверей у Могилянській школі журналістики
27 квітня о 17:00 Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію випускниці програми – продюсерки новинної агенції Reuters Маргарити Чорнокондратенко.
Медіаграмотність потрібно запровадити в практику кожного вчителя – Лілія Гриневич
Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич уважає, що насамперед необхідно запропонувати вчителям України інструментарій для викладання медіаграмотності, адже не всі з них самі володіють цими навичками.
Журнал National Geographic представив редизайн друкованої версії
National Geographic разом зі студією Godfrey Dadich Partners розробили оновлений дизайн для друкованої версії журналу.

Автори

S
К
С