Припиніть використовувати кількість переглядів як мірило успіху – Езра Дограмачі, DW
Cтарша діджитал-редакторка німецької медіакорпорації Deutsche Welle (DW) Езра Дограмачі (Esra Dogramaci) уважає, що для медіа, які працюють у цифровому полі, надзвичайно важливо враховувати дані про поведінку людей в інтернеті, перш ніж формувати свою стратегію.
Польща депортує росіянку за ведення гібридної війни, а ще чотирьом особам заборонила в'їзд
Польські спецслужби затримали громадянку Росії Катерину Ц., яка повинна залишити територію Польщі за участь у гібридній війні РФ прости Польщі, а ще чотирьом людям влада країни заборонила в'їзд.
Сайтам потрібно постійно експериментувати, інакше вони «не злетять» – Денис Зеленов, 24 канал
Директор з маркетингу діджитал-проектів 24 каналу Денис Зеленов уважає, що єдиної дієвої моделі для отримання доходів від реклами та спецпроектів в онлайні не існує.
Facebook відзвітувала, що за півроку видалила 1,27 млрд фейкових акаунтів
Компанія Facebook повідомила, що за період з жовтня 2017 року по березень 2018 року її модератори видалили 1,27 мільярдів фейкових акаунтів.
YouTube запускає музичний стрімінговий сервіс із платною та безкоштовною версіями
Платформа YouTube запускає окремий музичний стрімінговий сервіс YouTube Music, який згодом замінить Google Play Music.
Велика Британія вкладає 5 млн фунтів у боротьбу з дезінформацією в Україні – посол Джудіт Гоф
За словами пані посла Великої Британії Джудіт Гоф (Judith Gough), уряд її країни інвестує в 2018-2019 роках у програми з медіаграмотності та в боротьбу з дезінформацією в Україні п'ять мільйонів британських фунтів (понад 176 мільйонів гривень).
В Украні запрацював платіжний сервіс Apple Pay
Популярний цифровий сервіс платежів Apple Pay став доступним для тих українців, які є клієнтами «Приватбанку».
Журналістів-розслідувачів і активістів слід виключити з законодавства про e-декларування – Хюґ Мінґареллі
Голова представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі (Hugues Mingarelli) наголосив на важливості незалежних медіа для демократичних процесів в Україні напередодні виборів і заявив, що журналістів-розслідувачів і активістів слід виключити із законодавства про e-декларування.
Цукерберг обговорить витік даних Cambridge Analytica в Європарламенті, але відмовив британському
Керівник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) виступить в Європейському парламенті щодо витоку даних користувачів компанії Cambridge Analytica, поспілкується з президентом Франції Еммануелем Макроном (Emmanuel Macron), проте не погодився відповісти на запитання депутатів парламенту Великої Британії.
Асоціація футболу Аргентини у пам’ятці до ЧС радить журналістам, як залицятися до росіянок
Асоціацію футболу Аргентини (АФА) розкритикували за розлогий розділ «Як сподобатися російській дівчині» у пам'ятці для журналістів, які вирушають висвітлювати чемпіонат світу з футболу в Росію.

Автори

S
К
С