Кому свербить Україна. Огляд ток-шоу за 16–22 липня 2018 року
«Свобода слова» перед канікулами організувала президентський бенефіс, а Віталій Портников у «Політклубі» шукав виходу з антикорупційної трясовини.
Ангели парламентаризму й ховрашки коаліції. Огляд ток-шоу за 9–15 липня 2018 року
Всі підбивають підсумки й шукають винних у тому, чому український парламент працював неефективно, а українці не стали жити краще.
Слава Україні, давай-давай! Огляд тижневиків за 13–15 липня 2018 року
Як підсумкові програми «Інтера», ZIKа, 5-го каналу, ICTV, «1+1» та «112 України» завершили сезон і який слід вони залишили в серцях глядачів.
#Змова, зрада і труба. Огляд тижневиків 6–8 липня 2018 року
ЦВК ігнорують, літаки не літають (і «ТСН» знає, кому це вигідно!), «Молот» вибухає, Луценко непокоїться, Ляшко рятує, Сенцов голодує. Про що говорили в підсумкових програмах центральних телеканалів.
Не плачте — у вас є Ляшко. Огляд тижневиків 29 червня — 1 липня
Одні оголосили про смерть Сенцова (й одразу це спростували), інші розбирались у ромських кастах, а треті майже забули про Юрія Бойка.
Більше маніяків, хороших і різних. Огляд тижневиків 22–24 червня 2018 року
Влітку сюжети «ТСН. Тижня» жовтіють, на «Інтер» повертаються завсідники, ZIK знову говорить про конфлікт між Гройсманом і Порошенком, а «Факти тижня» хвалять Пінчука.
Випробування годуванням. Огляд тижневиків 15-17 червня 2018 року
«ТСН.Тиждень» шокує сценами примусового годування в’язнів, «Факти тижня» згадують Михайла Круга, а «Подробности недели» десь загубили Бойка з Капліним.
«Затикаю вам рота на правах ведучої». Огляд політичних ток-шоу 11–17 червня
У «Свободі слова» та «Політклубі» говорили про заручників Кремля, «Український формат» зібрав ненависників влади, а в «Праві на владу» сперечалися про «Марш рівності».
Казус Лінчевського і броньований біатлон. Огляд тижневиків 8-10 червня 2018 року
Як Рабинович «наследил» і чому Данилюка «пішли». Про що говорили в підсумкових програмах на центральних телеканалах.
Борщ як доказ. Огляд тижневиків за 1-3 червня 2018 року
Про що говорили інформаційно-аналітичні програми телеканалів «Інтер», ZIK, 5 канал», ICTV, «1+1, ТРК «Україна» та «112 Україна».

Автори

К
С