«Затикаю вам рота на правах ведучої». Огляд політичних ток-шоу 11–17 червня
У «Свободі слова» та «Політклубі» говорили про заручників Кремля, «Український формат» зібрав ненависників влади, а в «Праві на владу» сперечалися про «Марш рівності».
Казус Лінчевського і броньований біатлон. Огляд тижневиків 8-10 червня 2018 року
Як Рабинович «наследил» і чому Данилюка «пішли». Про що говорили в підсумкових програмах на центральних телеканалах.
Борщ як доказ. Огляд тижневиків за 1-3 червня 2018 року
Про що говорили інформаційно-аналітичні програми телеканалів «Інтер», ZIK, 5 канал», ICTV, «1+1, ТРК «Україна» та «112 Україна».
Вбили – погано, не вбили – теж недобре. Огляд політичних ток-шоу 28 травня - 3 червня 2018 року
В ток-шоу минулого тижня було тільки й розмов, що про Бабченка, а «Український формат» не втратив нагоду поскаржитися на нинішню владу.
Ну, заживем! Огляд тижневиків 25–27 травня
Футбольні пристрасті, Каплін проти Рабиновича й позбавлення недоторканності: про що говорили в підсумкових програмах «Інтера», ZIKа, ICTV, 5-го каналу, «1+1», «Україна» і «112 України».
Стратити Порошенка. Огляд політичних ток-шоу 21–27 травня 2018 року
Поки у «Свободі слова» та «Політклубі» обговорювали Антикорупційний суд, «Право на владу» шукало способи вилізти з ями, а гості «Українського формату» пропонували покарати Президента.
Гітлер не зміг, а Путіну вдалося. Огляд тижневиків 18-20 травня 2018 року
Поки одні замовчують голодування Сенцова й воліють зайвий раз не згадувати про затримання Вишинського та помпезне відкриття Керченського мосту, інші вправляються у дотепності щодо Путіна за кермом «КАМАЗу» та обговорюють перспективи обміну очільника «РІА Новини. Україна» на когось з в'язнів Кремля. Чергове загострення на Близькому Сході, безпрецедентні ціни в Києві та казкове весілля у Віндзорі — про що говорили інформаційно-аналітичні тижневики телеканалів «Інтер», ZIK, «5 канал», ICTV, ТРК «Україна», «1+1»та «112 Україна».
Зі сльозами на очах. Огляд тижневиків 11–13 травня 2018 року
Віталій Гайдукевич познущався з київських цін на житло, а «ТСН. Тиждень» відчув змову в отруєнні школярів у День перемоги. Про що говорили в підсумкових програмах ZIKу, 5-го каналу, ICTV, ТРК «Україна», «1+1» та «112 України».
День святого джавеліна. Огляд тижневиків 4-6 травня
І перехід на цифрове телебачення як прокремлівська зрада. Про що говорили в тижневиках каналів ZIK. 5 канал, «Україна», «1+1» та «112 Україна».
Пологи в Америці, роми й нові лідери. Огляд тижневиків 27–29 квітня 2018 року
«Час. Підсумки тижня» і «ТСН. Тиждень» непокоїлися через розгін ромського табору, «Перші про головне. Деталі» прогнозували вибори, поки інші дивилися, що ж там у Вірменії та зазирали в кишені до народних депутатів і міністрів. Не забували іпро високі матерії: просували телевізійні проекти і книжки, святкували першотравень та вчилися саджати картоплю. Огляд підсумкових інформаційно-аналітичних програм «Інтера», ZIKу, ICTV, 5-го каналу, «1+1», ТРК «Україна» і «112 України».

Автори

К
С