В Афганістані знищили радіостанцію ISIS «Голос Халіфата»

lenta.ru

Про це повідомляє американський телеканал ABC News.

«У понеділок, 1 лютого, військові США нанесли два авіаудари по позиціях терористів у провінції Нангархар», - заявив офіційний преставник місії НАТО в Афганістані полковник Майк Лоухорн (Mike Lawhorn).

За інформацією телеканалу, загинув 21 бойовик ISIS, п’ятеро з них працювали на радіостанції. 

Радіо є дуже популярним в Афганістані, де у більшості населення нема телевізорів і у 90%  громадян країни нема доступу до інтернету. Всього в Афганістані працює близько 175 радіостанцій, пише Lenta.ru.

Бойовики ISIS запустили «Голос Халіфата» (Voice of the Caliphate) у провінції Нангархар на сході Афганістану наприкінці грудня 2015. Радіостанція використовувалася для вербування нових екстремістів. Виступаючи в ефірі з антиурядовими заявами, ісламісти закликали молодь вступати до рядів ISIS. 

Нагадуємо, що Росія надала можливість мовлення у Криму прокремлівському кримськотатарському радіо «Ветан седаси». Радіостанція виграла конкурс російської Федеральної служби з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій із мовлення РФ на радіочастотах у Сімферополі, Керчі, Феодосії і Ялті (Крим).

comments powered by Disqus