З піратських сайтів у 2016 році найбільше завантажували «Гру престолів»

Business Insider

В трійці лідерів цього року також опинилися «Ходячі мерці» і «Західний світ», пише Digital Trends. Серед інших серіалів, які потрапили в список найпопулярнішого неліцензійного контенту - «Флеш», «Стріла», «Теорія великого вибуху», «Вікінги», «Люцифер», «Форс-мажори». В рейтингу також є шоу The Grand Tour, створене колишніми ведучими Top Gear Джеремі Кларксоном, Річардом Хаммондом і Джеймсом Меєм.

Автори рейтингу також виділили кілька трендів, які сформувалися в минулому році. Користувачі проявляють підвищений інтерес до відео високої якості. В останні роки багато піратів відмовилися від копій у роздільній здатності 480p на користь відео 720p і 1080p.  Також обсяг завантажень залишився приблизно на тому ж рівні, що і в минулому році - але це не вказує на те, що кількість нелегального контенту перестала рости.  Значна частка користувачів почала користуватися стрімінговими сервісами замість того, аби завантажувати контент з торентів.

Нагадаємо, компанія Google в минулому році видалила 900 мільйонів посилань, які порушують авторські права. Загальна кількість звернень правовласників на видалення будь-якого матеріалу перевищила позначку в 1 млрд.

comments powered by Disqus