Видання IndieWire назвало 25 видатних фільмів, які не номінували на «Оскар»

Колаж indiewire.com

Видання зазначає, що щороку вибір номінантів членами Американської кіноакадемії викликає в критиків та кіноманів здивування, а часом і обурення. Адже одні стрічки номінуються в понад 10 категоріях, а інші – в жодній.

Рейтинг редакції очолив кримінальний трилер Девіда Фінчера «Зодіак» (2007), друге місце посідає драма Аббаса Кіаростамі «Копія вірна» (2011), а третє – комедійна драма Ноя Баумбаха «Люба Френсіс» (2012).

До першої десятки також увійшли проекти «Дядечко Бунмі, який пам'ятає свої минулі життя» Апічатпонга Вірасетакула, «Приховане» Міхаеля Ханеке, «Станція "Фрутвейл"» Райана Куглера, «Любовний настрій» Вонга Карвая, «Фатальна пристрасть» Джеймса Грея, «Внутрішня імперія» Девіда Лінча та один документальний фільм – «Мрії Дзіро про суші» Девіда Гелба.

Крім того, у переліку згадано зокрема фільми «Меланхолія» Ларса фон Трієра, «Опинись у моїй шкірі» Джонатана Глейзера та «Диво-жінка» Патті Дженкінс.

Нагадаємо, 23 січня оголосили номінантів на «Оскар-2018». Фаворитом стала стрічка «Форма води» режисера Гільєрмо дель Торо, яка претендує на 13 золотих статуеток. У лютому він отримав Премію Гільдії режисерів США.

Гільдія сценаристів США натомість визнала найкращим оригінальним сценарієм детективний фільм жахів «Пастка» режисера та сценариста Джордана Піла (Jordan Peele).

 

 

comments powered by Disqus