У Венесуелі заборонили мовлення CNN після розслідування про продаж паспортів

CNN

Як повідомляє BBC, телеканал звинувачують у поширенні пропаганди. Звинувачення пов'язане з розслідуванням, яке провели журналісти CNN щодо продажу венесуельських паспортів іноземних громадян через посольство країни в Іраку. Телеканал з'ясував, що з 2008 по 2012 роки венесуельські паспорта могли отримати 173 вихідця з Близького Сходу, в тому числі люди, які можуть бути пов'язані з терористами «Хезболли». Паспорт Венесуели дає право на безвізовий в'їзд в 130 країн.

Глава МЗС Венесуели Делсі Родрігес (Delcy Rodriguez) звинуватила телеканал в «імперіалістичній медійній спецоперації» проти країни. Національна комісія з телекомунікацій у свою чергу звинуватила CNN у наклепі і перекручуванні фактів, які були сприйняті як зловживання свободою слова.

Телеканал CNN заявив, що уряд Мадуро несправедливо позбавив венесуельців новинної служби, якою вони користувались багато років, але додав, що його сигнал буде доступний безкоштовно на YouTube.

Нагадаємо, раніше Politico помітило, що представники Білого дому припинили ходити на ефіри телеканалу CNN. Джерело видання розповіло про те, що адміністрація Трампа вирішила посилати своїх представників «до тих ЗМІ, в яких вона бачить сенс розповідати про свій порядок денний», а канал CNN таким не є.

comments powered by Disqus