У США журналісти допомогли врятувати дитину, викрадену разом з авто

Twitter / WSB-TV‏

Як пише сайт Fstoppers, інцидент трапився ще 17 січня. Американка Прешес Вілмер (Precious Wilmer) залишила двох доньок в авто з увімкненим двигуном, поки ходила до магазину. Коли вона повернулась, то знайшла свою чотирирічну доньку біля місця, де було припарковане авто. Водночас сама машина була викрадена разом з її другою донькою, якій був всього один місяць. Жінка негайно повідомила в поліцію про викрадення й правоохоронці ініціювали масштабну кампанію з пошуків.

Журналісти Channel 2 Брайан Фергюсон та Нефертіті Якез прибули на місце події й коли вони брали коментар у матері, оператор зрозумів, що по дорозі на зйомку бачив викрадену машину на узбіччі. Він негайно поїхав з поліцією, аби допомогти їм якнайшвидше відшукати авто. Викрадачі вирішили покинути автомобіль з дитиною на дорозі. Дівчинку доставили до лікарні, оскільки вона провела тривалий час в холодному салоні машини.

Як потім розповіла Прешес Вілмер, вона не хотіла брати з собою маленьких дітей через мінусову температуру, яка була надворі в той день. Однак потім вона дуже пошкодувала про своє рішення. Викрадачі авто поки не були знайдені.

Минулого року журналіст CNN в прямому ефірі врятував чоловіка з тонучого автомобіля. Команда CNN робила пряме включення з міста Бомонт, яке постраждало від повені, що виникла внаслідок урагану Харві. Дрю Гріффін розповідав студії про поширення повені, коли журналісти помітили пікап на залитій водою дорозі, який раптово почав тонути. Команда CNN швидко знайшла мотузку й врятувала водія із тонучого автомобіля.

Раніше MediaSapiens писав також про сирійського фотокореспондента, який вирішив допомогти постраждалим від вибуху поблизу Алеппо, а не знімати.  Кореспондент Абд Алькадер Хабак (Abd Alkader Habak) згодом прокоментував, що він та його колеги, які рятували постраждалих, сподіваються своїм вчинком «вдихнути людяність у всіх, хто допоміг убити дітей в Хан-Шейх». 

comments powered by Disqus