У блокбастері Люка Бессона помітили український прапор

Facebook

На це звернув увагу міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

Символи України можна побачити у фільмі на 2 хвилині 31 секунді. У цей момент українська делегація, з-поміж інших, прибуває на станцію «Альфа» в Магеллановій галактиці. За спинами прибулих космонавтів видно український прапор,на рукави їх скафандрів нашиті шеврони з тризубом, а по костюмах проходять синьо-жовті смужки. Космонавти з інших країн також мають національні елементи в одязі, однак їхні державних прапорів у фільмі немає.

Міністр інфраструктури України пожартував щодо цієї знахідки.

«Ну що ж, за Україну в XXVIII столітті я спокійний. Українська делегація прибуває на станцію "Альфа" в Магеллановій галактиці. Нікого з нинішніх політиків в її складі вже немає, значить в Україні все нарешті добре. PS. Судячи з радісних свіжих облич – транспортна галузь функціонує відмінно. Значить, всі реформи на початку ХХІ століття були започатковані правильно», – написав пан Омелян.

Блокбастер Люка Бессона вийшов в український прокат у серпні, а зараз з'явився у вільному доступі в мережі.

Його виробництвом займалися компанії EuropaCorp, Fundamental Films та TF1 Films Production. У фільмі знімалися Дейв ДеХаан, Кара Делевінь, Клайв Оуен, Ріанна та
Ітан Хоук та інші.

Нагадаємо, цього року американський телеканал НВО знімав документальний фільм про ситуацію останніх трьох років у Криму, а американська компанія Netflix приїжджала до Києва для зйомок стрічки про українські в’язниці.

comments powered by Disqus