У 2018 році Netflix зніме 80 власних фільмів

engadget.com

Про це повідомив керівник відділу контенту Netflix Тед Сарандос (Ted Sarandos), пише Deadline.

Таким чином, Netflix планує презентувати новий фільм кожні 4-5 днів.

Пан Сарандос повідомив, що нові фільми будуть дуже різними. Компанія представить як «санденсовські прем'єри за 1 мільйон доларів», так і «більш масштабні». Серед останніх він згадав стрічки «Яскравий» Девіла Ейра з Віллом Сміттом та «Ірландець» Мартіна Скорсезе з Робертом Де Ніро й Аль Пачіно у головних ролях.

За словами Сарандоса, коли такі фільми як «Ірландець» почнуть виходити на екран (він стартує на початку 2019 року), люди «побачать потенціал для цієї великої ініціативи в кіно».

Керівник відділу контенту Netflix відначив позитивні відгуки про їхню стрічку «Історія сім'ї Майровиць» Ноя Баумбаха з Дастіном Хоффманом та Адамом Сендлером, яка стала фестивальним фаворитом.

Також Netflix поділився звітністю за третій квартал 2017 року. За минулі три місяці сервісу вдалося збільшити кількість передплатників на 5,3 мільйони. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в наступному році Netflix планує витратити 7 мільярдів доларів на виробництво власного контенту. У 2016 році ця сума становила 5 мільярдів доларів, у поточному – 6.

У вересні стало відомо, що Netflix знімає в Києві фільм про пенітенціарну систему України.

comments powered by Disqus