Телеведучий Чарлі Роуз втратив дві нагороди в журналістиці через звинувачення в домаганнях

The Hollywood Reporter

Декан з Державного університету Арізони Крістофер Каллахан (Christopher Callahan) в офіційній заяві повідомив, що звинувачення проти пана Роуза сприймаються школою «з надзвичайною серйозністю». «Ми розуміємо, що наш жест має більшою мірою символічне значення, але ми хочемо поширити меседж про те, що подібна поведінка є неприйнятною», - цитує його The Huff Post. Він також зазначив, що більшість його студентів - це молоді жінки, як і ті, хто зазнали домагань з боку ведучого, й що вони заслуговують на те, аби почати свою кар’єру в безпечному середовищі, де їх наполеглива робота буде належним чином оцінена.

Канзаський університет також відкликав нагороду, вручену Чарлі Роузу раніше цього року. За відповідне рішення проголосувала опікунська рада університету.

Раніше телеканали CBS, PBS і Bloomberg вирішили зупинити співпрацю з Чарлі Роузом через кілька годин після того, як The Washington Post опублікувала статтю, в якій викрила непристойну поведінку ведучого. В матеріалі вісім жінок розповіли про сексуальні домагання з боку Чарлі Роуза, при цьому троє з них погодилися розкрити свої імена.

Всі інциденти трапилися в період з кінця 1990-х до 2011 року. П’ять героїнь із восьми розповіли про те, що ведучий клав руки їм на сідниці, ноги чи груди. Кайлі Годфрі-Райан, яка працювала помічницею ведучого, розповіла як одного разу він подзвонив їй вночі й почав розповідати, що уявляє її плаваючою голою в басейні. Інша жінка розповіла, як Роуз запросив її попрацювати в його готельному номері, й потім вийшов до неї без одягу.

В 2013 році програма ведучого під назвою «Charlie Rose» отримала премію «Еммі» за інтерв'ю з з президентом Сирії Башаром Асадом. Він також в різний час зробив інтерв'ю з Бараком Обамою, Стівом Джобсом, Дональдом Трампом (до того, як той став президентом).  Як зазначає The Huff Post, зараз майбутнє його кар'єри залишається невизначеним.

comments powered by Disqus