Телекомпанія ведучих The Grand Tour заробила £8 мільйонів за перший сезон шоу

Stefan Heunis, The Guardian / AFP

Як пише The Guardian, в 2015 році екс-ведучими Top Gear та колишній виконавчий продюсер шоу Енді Вілман (Andy Wilman) підписали угоду з Amazon на запуск нового автошоу, яке стало конкурентом програмі, що виходить на BBC.

Перший сезон нового шоу під назвою The Grand Tour складався з 13 епізодів й став однією з найпопулярніших програм Amazon.

Компанія, яку зареєстрували Кларксон, Хаммонд та Мей, під назвою W Chump & Sons заробила £8,39 млн. фунтів стерлінгів за період з моменту реєстрації в листопаді 2015-го  й до кінця минулого року. Це сума до вирахування податків, які компанії доведеться заплатити. Очікується, що W Chump & Sons доведетсья заплатити £1.67 млн. фунтів стерлінгів, згідно з податковим законодавством Великобританії.

Нагадаємо, раніше шоу The Grand Tour стало рекордсменом з кількості піратських завантажень. Перший епізод шоу був завантажений незаконно 7.9 млн. разів, другий епізод - 6.4 млн, а третій -  4.6 млн. При цьому британські глядачі склали найбільший відсоток (13,7%) від загальної кількості піратських завантажень.

comments powered by Disqus