Телеканал CNN звільнив оглядача за твіт з нацистським вітанням

Philly.com

Буквально вираз перекладається з німецької мови як «Хай живе Перемога!» або «Слава Перемозі!». Джефрі Лорд адресував свій твіт ліберальному активісту Анджело Карузоне (Angelo Carusone), який закликав бойкотувати одне із шоу на телеканалі Fox News. Оглядач CNN вбачив у таких діях «наслідування нацизму».

Згодом Джефрі Лорд запевнив, що використав цей вираз як жарт. Однак, представник телеканалу в офіційній заяві прокоментував, що нацистські вітання є неприйнятними і що оглядач більше не співпрацюватиме з мережею CNN. За словами самого Лорда, він поважає керівництво телеканалу, не зважаючи на те, що не погоджується з їх рішенням розірвати співпрацю. «Я люблю CNN, але я думаю, що вони піддалися задиракам (з інтернету)», - сказав він.

Як пише The New York Times, телеканал CNN найняв Джефрі Лорда за рекомендацією нинішнього президента США Дональда Трампа, хоча телеканал заперечує це твредження. Лорд почав працювати в мережі з 2015 року. Він був чи не єдиним прихильником президента на CNN.

Раніше між CNN та Дональдом Трампом було чимало суперечностей. На своїй першій прес-конференції, обраний президент відмовився відповідати на питання від кореспондента CNN Джима Акости, назвавши телеканал «фейковим». Трамп також назвав телеканал «фейковою новинною мережею» в Twitter, а згодом опублікував відео, на якому він буцімто б’є CNN.

comments powered by Disqus