Субмарину зі знімальною групою BBC атакували акули

Фото: Will Ridgeon, BBC

Відеосюжет ВВС про це можна подивитися на Youtube.

Субмарина занурилася у воду на глибину 700 метрів. Знімальна група телепрограми хотіла зафільмувати там, що відбувається з тілом померлого кита вагою в 30 тонн.

Акули накинулися на рештки ссавця й почали їх їсти. «Те, що так багато гігантських акул змагалися за кита, зробило їх більш агресивними. І схоже, вони прийняли субмарину за конкурента», - зазначається в сюжеті ВВС. 

Хижаки почали бити по передньому склу човна. «Підводний човен дуже міцний, але й вони такі великі й сильні, тож я трохи наляканий», - зазначив один із членів команди ВВС.

Згодом акули зрозуміли, що човен не претендує на їх знахідку й повернулися до пожирання кита.

Видання Daily Mail пише, що субмарину атакували 7 акул завдовжки понад 6 метрів. Це сталося поблизу Азорських островів в Атлантичному океані. Усього зйомки тривали чотири години - допоки акумулятори операторів не розрядилися. Програму подивилося близько 10,8 мільйонів телеглядачів.

Відеоролик «Блакитної планети», опублікований на Youtube 4 листопада, став вірусним. За чотири дні його подивилися понад мільйон разів. Вражені побаченим користувачі Youtube лишили понад 700 коментарів.

Нагадаємо, сервіс Google Earth запустив онлайн-трансляції дикої природи. Користувачі могли в режимі реального часу спостерігати за бурими ведмедями на Алясці.

comments powered by Disqus