Принци Вільям і Гаррі таємно знялися в нових «Зоряних війнах»

Getty Images

Про це пише BBC.

Таємницю принців розкрив англійський актор Джон Бойега, який у цій та попередній серіях грає штурмовика-дезертира Фінна, який пристав до повстанців.

Ролі принців у наступній, восьмій серії кіносаги, зовім невеликі. Крім отого, Вільяма та Гаррі буде непросто впізнати: внуки королеви Великої Британії Єлизавети II з'являться на екранах з голови до ніг одягнені в білі обладунки. У такому ж вбранні в кадрі буде британський актор Том Гарді.

Чутки про участь принців у «Зоряних війнах» з'явилися в квітні минулого року, після їх візиту на студію Pinewood неподалік від Лондона, де відбувалися зйомки восьмого епізоду.

У сьомій серії саги «Пробудження сили» одного зі штурмовиків зіграв актор Деніел Крейг. Актор, відомий роллю Джеймса Бонда, заперечував участь в зйомках. Цю таємницю розкрив режисер Джей Джей Абрамс тільки після виходу фільму на екрани.

Нагадаємо, цього місяця власниця франшизи компанія Disney оголосила, що він же зніматиме наступну, дев'яту серію «Зоряних воєн». А режисеру восьмого епізоду Райану Джонсону довірять десяту чи одинадцяту.

Нагадаємо, прем’єра стрічки «Зоряні війни: Останні джедаї» запланована на 15 грудня 2017 року. Також місяць тому Disney показала трейлер до цього фільму. Режисер фільмуу своєму Twitter попередив фанів, що якщо вони не хочуть псувати задоволення від перегляду нового епізоду й не знати усіх несподіваних поворотів сюжету до останнього, то їм краще його не дивитися.

comments powered by Disqus