Працівники France 24 влаштували страйк через несприятливі умови праці

Latest News

Більше 120 працівників France 24 припинили роботу на 24 години й влаштували пікет біля головного офісу компанії, повідомляє The Guardian. Вони звинуватили керівництво мережі у порушенні угоди про «нездорові» години праці. Представник профспілки, який побажав залишитися анонімним, прокоментував, що більшість працівників France 24 ніколи не влаштовували страйків і це було непросте рішення для них.

Дослідження показали, що працівники мережі, які працювали в нічні або дуже ранні зміни, частіше хворіли. Тому керівництво компанії запропонувало змінити режим роботи, аби зменшити кількість робочих годин для них. Усі працівники підписали відповідну угоду в 2015 році.

 «Тепер вони тиснуть на людей, аби вони підписали виправлені положення в своїх контрактах, які з одного боку включають угоду 2015 року, але з іншого - ігнорують деякі її положення. Це повний безлад», - розповів представник профспілки.

Співробітники розповіли, що минулого тижня вони попередили France 24 про те, що не робитимуть п'ятничний випуск новин. Сторони провели термінову тригодинну зустріч, але не змогли дійти згоди. «Вони не запропонували рішення. Вони просять насзробити все більше і більше, не даючи нам ресурси, ні в грошовому вираженні, ні в кадровому», - додав співрозмовник The Guardian.

Компанія France Médias Monde, яка є материнською структурою мережі France 24, виступила із офіційною заявою, в якій пообіцяла розглянути питання про реорганізацію редакції. Прес-секретар компанії зазначив, що більшість питань, піднятих журналістами були розглянуті або будуть розглянуті.

Канал France 24 в 2010 році вже був у центрі скандалу: тоді в редакції тривало протистояння між двома керівниками, яке в медійних колах назвали «війною босів». Через суперечку в редакції журналісти страждали від надмірного навантаження, низької оплати праці та грубого поводження з боку керівництва.

comments powered by Disqus