Політик заперечив, що написав спірний твіт, хоча журналісти показали в ефірі скріншот

Metro

Ведуча запитала Ліама Фокса про пост у мережі мікроблогів Twitter, який він написав у березні 2016 року. В ньому він заявив, що Великобританія є однією з небагатьох країн ЄС, якій «не потрібно ховати свою історію 20-го століття».

«Я не публікував цього. По-друге, це було взято з промови, яку я виголосив рік чи півтора тому, і це опублікував, здається, The Guardian, і це неповна цитата в будь-якому випадку», - заявив Фокс. 

«Я сказав, що Британія завжди відчувала себе менш емоційно прив'язаною до Європейського Союзу, тому що в нашій історії ми не відчували необхідності поховати 20-те століття в загальноєвропейському проекті», - сказав він, додавши, що це геть інший аргумент, ніж фрагмент, опублікований у Twitter.  

Британське видання Metro порівняло виступ Фокса на Sky News із висловом радниці президента США Дональда Трампа Трампа Келіенн Конвей про використання «альтернативних фактів». «Люди, здається, звикли до того, що політики часто роблять помилкові заяви, за які їм потім доводиться червоніти, але цей політик перевершує усіх», - пише Mashable. 

Нагадаємо, прес-секретар  Дональда Трампа Шон Спайсер (Sean Spicer) під час першої зустрічі з журналістами в Білому домі розкритикував їх за «завідомо неправдиве висвітлення» інавгурації. Він заявив, що вона була найбільш відвідуваним заходом за всю історію. За словами прес-секретаря, транспортом у Вашингтоні в день інавгурації скористалися більше людей, ніж при інавгурації Обами в 2013 році. Також Шон Спайсер сказав, що на майданчику перед Капітолієм видно порожні місця, тому що на газон вперше постелили біле покриття, яке викривляє візуальне сприйняття натовпу. 

Газета The Washington Post підрахувала, що в день інавгурації в 2013 році було здійснено 783 тисячі поїздок в метро, а цього разу - 571 тисяча. Також журналісти знайшли фото з інавгурації Барака Обами в 2013 році, на яких можна роздивитися, що біле покриття на газонах застосовувалося ще тоді.

Радниця Дональда Трампа Келіенн Конуей (Kellyanne Conway) заступилася за Спайсера, назвавши його заяви «альтернативними фактами».

comments powered by Disqus