Netflix закриває серіал «Картковий будинок» після звинувачень Кевіна Спейсі в домаганнях до підлітка

The Hollywood Reporter / Netflix

У компанії стверджують, що рішення закрити серіал було прийнято кілька місяців тому, повідомляє The Hollywood Reporter. Однак про нього оголосили на наступний день після того, як актор Кевін Спейсі, який грає одну з головних ролей, був звинувачений в домагання до підлітка й відкрито заявив про свою гомосексуальність.

Кевіна Спейсі розкритикували за камінг-аут, який він зробив на тлі назріваючого сканадлу. Актор Ентоні Рапп (Anthony Rapp) заявив, що Спейсі схиляв його до сексу на одній з вечірок. На той час Ентоні Раппу було 14 років.

Компанія Netflix випустила офіційну заяву, в якій висловила «глибоку стурбованість» висунутими проти Спейсі звинуваченнями.

Останній сезон «Карткового будинка» вийде в 2018 році й очікується, що в ньому буде 13 епізодів. Також за даними Variety, студія Media Rights Capital планує зняти спін-офф до серіалу. Його сюжет буде побудований навколо помічника президента Френка Андервуда - Дага Стампера.

Нагадаємо, на початку жовтня американська газета The New York Times опублікувала розслідування про сексуальні домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Після виходу публікації акторки та колишні колеги Вайнштейна почали публічно звинувачувати продюсера в насильстві. За підрахунками The Guardian, нині список усіх жінок, які заявили про переслідування з боку Вайнштейна, перевалив за 50 осіб.

comments powered by Disqus