Netflix планує витратити 7 млрд доларів на контент наступного року

Фото:, indiewire.com

Про це він сказав в інтерв’ю журналу Variety, який визнав Теда Сарандоса «Шоуменом року».

У 2016 році ця сума становила 5 мільярдів доларів, у поточному – 6.

«Переважна більшість пропозиції Netflix – це все ще ліцензований контент. Ми ще за кілька років від пропорції 50 на 50 [стороннього та власного контенту]», – зазначив керівник.

Тед Сарандос уточнив, що нові проекти знімаються на кошти, що становлять прибуток компанії. Цього року Netflix окрім основних проектів знімає також 17 регіональних телесеріалів, зокрема проекти для Бразилії та Німеччини. А в найближчі роки кількість регіональних проектів, на думку керівника відділу контенту, може зрости до 70-100.

Зараз Netflix має 104 мільйони користувачів у 190 країнах: від Ірландії до Японії до Афганістану. Присутня компанія й в Україні. З 2011 року Netflix випускає власний контент у всіх жанрах: від серіалів («Картковий будиночок», «Помаранчевий – хіт сезону», «Корона») до ток-шоу («Челсі»), реаліті (Ultimate Beastmaster) та художніх фільмів («Якравість»). В майбутньому компанія планує відкриття відділу, який відповідатиме за реаліті-шоу та серіали без сценарію. У розробці зараз близько 50 таких проектів.

Нагадаємо, днями компанія Disney оголосила про припинення співпраці з американським провайдером інтернет-телебачення Netflix. Disney планує запустити власну стрімінгову платформу й для цього вона купила розробника стрімінгових сервісів BAMTech.

А компанія Apple Inc. виділила бюджет в мільярд доларів для покупки та виготовлення оригінального відеоконтенту протягом наступного року. У 2018-му вона планує запустити як мінімум 10 оригінальних телешоу. 

comments powered by Disqus