NBC завершила угоду з придбання 25% Euronews

http://detector.media/doc/images/news/archive/2016/119558/ArticleImage_119558.jpg

Про це пише AFP з посиланням на заяву каналу. 

Компанія заплатить за частку 25 000 000 євро ($28.1mln), а логотип NBC (хвіст павича) буде представлений в логотипі Euronews, який планують перейменувати в EuronewsNBC.

Компанія NBC News (входить в NBCUniversal, «доньки» телекомунікаційної компанії Comcast) скерує ресурси й ноу-хау, щоби допомогти Euronews оновити свою виробничу модель згори донизу. 

З моменту свого заснування в 1993 Euronews транслювався як один телеканал на всіх своїх мовах, хоча подача новин могла різнитися для конкретної мовної аудиторії. Та нещодавно Euronews був розділений на 12 окремих телеканалів зі своєю редакційною політикою. В межах плану з трансформації Euronews також планується запуск ранкових та вечірніх програм і ток-шоу, а також перехід до використання додаткових інструкторів на екрані. Крім того, канал має намір створити «мережу кореспондентів у свіх великих європейських столицях», - сказав директор Euronews Майкл Петерс в інтерв’ю AFP.

Тим часом єгипетський мільйонер, телеком- та медіамагнат Нагіб Савіріс планує збільшити свою частку в Euronews з 53 до 60%, в той час як частка решти акціонерів (громадські медіакомпанії Європи, державні мовники Росії, Туреччини та Північної Африки) скоротиться до 15%.

Нагадуємо, що 21 травня 2017 українська служба Euronews припинила своє існування після майже 6 років роботи (з моменту запуску україномовної версії каналу 24 серпня 2011 року). Останні 1,5-2 роки українська служба Euronews стикалася з браком фінансування. 

comments powered by Disqus